Royalfashion Квітковий жіночий handbag тип портфель
Підсвічені параметриДетальна інформація про продуктГарантіяОпис продуктуVideoЗавантаженняВідгук на продуктЗзадати питанняЗ нашого блогуПитання
- Жіноча сумка типу торба з принтом, на блискавці, виготовлена з еко-шкіри. Модель має 2 відділення та зовнішню кишеню. Додатково є знімний регульований ремінь. Ідеально підходить для повсякденного використання!
Повернені товари повинні мати всі оригінальні постійні ярлики, зокрема неушкоджені етикетки та ярлики, надані Продавцем, і повинні бути в оригінальній неушкодженій упаковці, якщо така упаковка була надана.
УВАГА!
- Перед замовленням перевіряйте таблицю розмірів.
- У відділеннях Укрпошти не має можливості попередньо розпакувати посилку. Це саме стосуєтсья доставки кур'єром Укрпошти.
- У випадку перевищення суми замовлення більше ніж на 150 EUR будуть нараховані митні збори + ПДВ. Детальніше тут Доставка
- Повернуті товари повині мати всі оригінальні маркування, зокрема непошкоджені етикетки та ярлики, з якими Продавець надав товар, і бути в оригінальній, неушкодженій упаковці, якщо така упаковка була надана.
- Взуття може мати мінімальні сліди клею або іншої сировини, що використовується у виробництві взуття. Таке взуття не підлягає рекламації.
Символ
T69345 KHAKI A08
Розмір
Малий (не підходить для формату A4)
Матеріал
екологічна шкіра
Тип кріплення
блискавка
Висота
15 см
Товщина
10 см
Стать
Жіночий
Ширина
25 см
Надіслати відгук
Ззадати питання