Royalfashion жіноча блуза з віскози з написами з стразів
Підсвічені параметриДетальна інформація про продуктГарантіяОпис продуктуVideoЗавантаженняВідгук на продуктЗзадати питанняЗ нашого блогуПитання
- Оригінальний жіночий блузон з круглого вирізу, виготовлений з м’якої та приємної на дотик тканини. Весь виріб прикрашений тонким написом зі стразів, а довгий рукав надає легкості. Ідеальний вибір для створення модних та стильних образів!
ЗАУВАЖЕННЯ: Точність вимірювання (+/-) 1 см. Розміри виміряні в розкладеному вигляді.
УВАГА!
- Перед замовленням перевіряйте таблицю розмірів.
- У відділеннях Укрпошти не має можливості попередньо розпакувати посилку. Це саме стосуєтсья доставки кур'єром Укрпошти.
- У випадку перевищення суми замовлення більше ніж на 150 EUR будуть нараховані митні збори + ПДВ. Детальніше тут Доставка
- Повернуті товари повині мати всі оригінальні маркування, зокрема непошкоджені етикетки та ярлики, з якими Продавець надав товар, і бути в оригінальній, неушкодженій упаковці, якщо така упаковка була надана.
- Взуття може мати мінімальні сліди клею або іншої сировини, що використовується у виробництві взуття. Таке взуття не підлягає рекламації.
Символ
A2540 BLACK D20
Довжина рукава
Довгий
Матеріал
Тканина
Тип вирізу
Круглий
Склад матеріалу
Віскоза 95%
Еластан 5%
Надіслати відгук
Ззадати питання
Розмір Universal | |||||
---|---|---|---|---|---|
[A] CM | [B] CM | [C] CM | [D] CM | [E] CM | [F] CM |
68 | 18 | 95 | 81 | 73 | 75 |