Moschino Eau de Parfum 35 ml
Підсвічені параметриДетальна інформація про продуктГарантіяОпис продуктуVideoЗавантаженняВідгук на продуктЗзадати питанняЗ нашого блогуПитання
- Citrus Perfume 35 ml пропонує унікальну колекцію ароматів, що спокушають і стимулюють відчуття. Кожен аромат є унікальною композицією нот, ідеальною для будь-якої ситуації. Завдяки своїй компактній пляшечці, парфум зручно носити у вашій сумочці!
 
Повернені товари повинні мати всі постійні етикетки, що спочатку прикріплені, особливо неушкоджені етикетки та мітки, надані Продавцем, і повинні бути в оригінальній неушкодженій упаковці, якщо вона була надана в такій упаковці.
УВАГА!
- Перед замовленням перевіряйте таблицю розмірів.
 - У відділеннях Укрпошти не має можливості попередньо розпакувати посилку. Це саме стосуєтсья доставки кур'єром Укрпошти.
 - У випадку перевищення суми замовлення більше ніж на 150 EUR будуть нараховані митні збори + ПДВ. Детальніше тут Доставка
 - Повернуті товари повині мати всі оригінальні маркування, зокрема непошкоджені етикетки та ярлики, з якими Продавець надав товар, і бути в оригінальній, неушкодженій упаковці, якщо така упаковка була надана.
 - Взуття може мати мінімальні сліди клею або іншої сировини, що використовується у виробництві взуття. Таке взуття не підлягає рекламації.
 
Символ
0223 MOCHINO SI
Стан товару
Новий
Ємність (ml,g)
35 мл
Informacje o bezpieczeństwie
uzupełnione
									Надіслати відгук
								
Ззадати питання






