Безкоштовна доставка від 1 000,00 ГРН
Додайте товари, які вам сподобалися і які ви хочете придбати пізніше.

Правила сайту

ПРАВИЛА ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

I. Визначення

Використані у Регламенті умови означають:

1. Клієнт-особа фізична,особа юридична,яка зареєстрована відповідно до чинного законодавства України і виконує Замовлення в рамках Інтернет-Магазину;

2. Цивільний кодекс України - Закон України від 16 січня 2003 року із змінами та доповненнями;

3. Правила – Правила надання послуг електронічним шляхом у рамках Інтернет-Магазину ROYAL FASHION ;

4. Інтернет-Магазин (Магазин) – інтернет-сервіс, доступний на https://www.royalfashion.com.ua/ , за допомогою якого Клієнт може розміщувати замовлення;

5. Товар – товари, представлені в Інтернет-Магазині;

6. Договір Купівлі-Продажу – договір Купівлі-Продажу Товарів в понятті Цивільного Кодексу України, укладений між ROYAL FASHION і Клієнтом, договір з використанням сайту Інтернет-Магазину;

7. Закон про права споживача – Закон України «Про захист прав споживачів» від 12 травня 1991р.;

8. Закон України «Про електронну комерцію» від 03 вересня 2015 року №675-VIII із змінами;

9. Закон про захист прав споживачів - це нормативно правовий акт Польщі (Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827))

9. Замовлення – волевиявлення Клієнта, спрямоване безпосередньо на укладення Договору Купівлі-Продажу, що визначають, зокрема, вид товару та його кількість.

II. Загальні положення

1. Дійсні Правила визначають правила користування Інтернет-Магазином за адресою: https://www.royalfashion.com.ua/;

2. Ці Правила є регламентом роботи Інтернет-Магазину, які регулюють основні положення діяльності Інтернет-Магазину;

3. Інтернет-магазин ROYAL FASHION доступним є за адресою https://www.royalfashion.com.ua/, керований фірмою ROYAL FASHION VIPOL SP. Z O.O. з офісом в Польщі, Łazy, Aleja Krakowska 16;

4. Дійсні Правила визначають зокрема:

- правила реєстрації та використання облікового запису в рамках Інтернет-Магазину;

- умови та правила подання електронних Замовлень в рамках Інтернет-Магазину;

- правила умови продажу з використанням послуг вказаних в умовах інтернет-магазину.

5. Використання Інтернет-Магазину можливе за умови використання комп'ютерної системи, якою користується Клієнт і наступних мінімальних технічних вимог: інтернет-браузери, Java Script .

6. З метою використання Інтернет-Магазину, Клієнт повинен самостійно отримати доступ до комп'ютера або пристрою з доступом в Інтернет.

7. Клієнти можуть отримати доступ до цих Правил в будь-який час за посиланням, розташованим на головній сторінці сайту https://www.royalfashion.com.ua/ завантажити та роздрукувати.

III. Правила користування Інтернет-Магазином

1. Клієнт може зробити замовлення без реєстраціі в інтернет-магазині, після ознайомлення та згодою з правилами. Реєстрація здійснюється шляхом заповнення та підтвердження формуляра реєстрації, розміщеного на одній із сторінок Інтернет-Магазину. Умовою реєстрації є прийняття Правил та надання персональних даних, які зазначені як обов'язкові поля для заповнення.

2. Прийняття Правил означає згоду на обробку зазначених у реєстраційному формулярі персональних даних, в цілях реалізації договору Купівлі-Продажу і надання їх для опрацювання іншим суб'єктам, з якими адміністратор бази даних підписав договір, для доставки замовлених товарів у обсязі, необхідному для його реалізації.

3. Клієнт зобов’язаний до:

- користування інтернет-магазином у відповідності з чинним на території України законодавством;

- користування інтернет-магазином на загальних правилах користуванням мережі інтернет;

- не постачати і не передавати змісту забороненого законом, наприклад, що пропагує насильство, що дискредитує або порушує особисті та інші права;

- не допускати дій, таких як: розсилка або розміщення в рамках Інтернет-Магазину комерційної інформації (спам);

- користування Інтернет-Магазином шляхом, необтяжливим для інших клієнтів і для ROYAL FASHION;

- використовувати будь-яку інформацію, розміщену в рамках Інтернет-Магазину тільки для особистого використання.

IV. Процедура укладання договору Купівлі-Продажу і виконання замовлення

1. Для укладення Договору Купівлі-Продажу через Інтернет-Магазин, необхідно увійти на сайт https://www.royalfashion.com.ua/ зробити вибір товару, приймаючи чергові технічні дії на основі відображених клієнту підказок, та інформації доступній на веб-сайті.

2. Вибір замовлених Товарів здійснюється замовником шляхом додавання їх у кошик.

3. Під час оформлення Замовлення до моменту натискання кнопки "оформити замовлення", Клієнт має можливість змінити введені дані та обрати Товар. У цьому випадку необхідно дотримуватися інструкції Клієнта, повідомленнями та інформацією, поданими на сайті.

4. Для оформлення Замовлення обов'язковою умовою є: прийняття змісту Правил, надання персональних даних, позначених, як обов'язкові поля для заповнення, і натискання кнопки "Оформити замовлення”.

5. Оформлення Клієнтом Замовлення являє собою заяву про намір укласти з ROYAL FASHION VIPOL SP. Z O.O. договор Купівлі-Продажу, згідно зі змістом Правил. Договір буде укладено з моменту розміщення замовлення клієнтом в інтернет-магазині royalfashion.com.ua, згідно з правилами замовлень. Після цього клієнт отримує підтвердження свого замовлення електронним шляхом. Особа, яка складає замовлення, дає згоду на виставлення і висилання фактур шляхом електронним. Згода на отримання фактур шляхом електронним одночасно є відмовою від отримання фактур паперових.

6. Договір Купівлі-Продажу укладається українською мовою, зміст якого збігається з Правилами.

V. Доставка

1. Достава Товару здійснюється тільки на території України,на адресу, вказану клієнтом при оформленні замовлення.

2. Доставка товару з Польщі здійснюється поштово-логістичної компанією Sky Logistics. В Україні доставка товару реалізується за вказаною Вами адресою вибраною кур'єрською фірмою, партнером Sky Logistics в Україні. Оплата замовлень здійснюється післяплатою у кур'єра або на відділенні при отриманні. Вартість доставки описана на сторінці сайту в розділі "Вартість доставки".

3. Термін доставки складає від 10 до 20 робочих днів, рахуючи від дати оформлення Замовлення Клієнтом.

VI. Ціни та способи оплати

1. Ціни на Товари вказані в українській валюті (гривня).

2. Замовлення оплачується післясплатою.

VII. Право відмови від договору

Ви маєте право відмовитися від договору протягом 14 днів без пояснення будь-яких причин.

У випадку відмови від цього договору, ми повертаємо Вам суму замовлення (без урахування кур'єрської доставки), в будь-якому випадку до 40 робочиш днів від дня отримання нами вашого повернення.

VIII. Рекламація Товарів

1. ROYAL FASHION як продавець несе відповідальність , за гарантії та дефекти в межах, зазначених в Цивільному кодексі України.

2. Рекламації, які виникають при порушенні прав Клієнта, гарантовані законом, або на підставі цих Правил, слід направляти за адресою:


ТОВ «Скай Логістика»
Відділення Нової Пошти №86
м. Київ, вул. Зодчих 34А
+38 067 411 68 68
INFO@ROYALFASHION.COM.UA

3. Наш магазин зобов’язаний розглянути рекламацію після отримання товару на протязі 14 днів.

4. Повернення товару відбуваєтсья за кошт клієнта.

IX. Рекламація Товарів за електронною поштою.

1. ROYAL FASHION вживає заходів для забезпечення повністю коректної роботи Інтернет-Магазину, в тій мірі, в якій це пов'язано з актуальними технічними знаннями і зобов'язується усунути в розумні терміни всі порушення, про які повідомляє Клієнт.

2. Клієнт зобов'язаний негайно повідомити ROYAL FASHION про будь-які порушення або збої в роботі Інтернет-Магазину.

3. Порушення, пов'язані з функціонуванням Магазину, Клієнт може повідомити електронною поштою на адресу: INFO@ROYALFASHION.COM.UA

4. У рекламаціі Покупець повинен вказати своє ім'я, по батькові та прізвище, поштову адресу, вид і дату виникнення порушень, пов'язаних з функціонуванням Інтернет-Магазину.

5. ROYAL FASHION зобов'язуєтеся розглянути будь-яку рекламацію протягом 14 днів, а якщо це не представляється можливим, то повідомити клієнта, коли рекламація буде розглянута.

X. Заключні положення

1. Розгляд суперечок, що виникли між ROYAL FASHION і Клієнтом, який є споживачем за змістом ст. 655 Цивільного кодексу України, будуть вирішуватися у суді відповідно до норм чинного законодавства.

2. Розгляд суперечок, що виникли між ROYAL FASHION керуючого Інтернет-Магазином і Клієнтом, який не є споживачем за змістом ст. 655 Цивільного кодексу України, підлягають розгляду судом їх за адресою головного офісу ROYAL FASHION .

3. До питань, які не підлягають врегулюванню цим правилом, застосовуються положення Цивільного кодексу України та інші положення чинного законодавства України.

Copyright © 2016-2021 www.royalfashion.com.ua


IdoSell Trusted Reviews
4.72 / 5.00 16672 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-02-21
Дякую, замовлення отримала швидко. Гарна якість товарів.
2024-02-20
Спасибо, всё отлично
pixel