Правила сайту

Постанова про правила користування сайтом

I. Визначення

Терміни, які використовуються в Положенні:

1. Клієнт– це будь яка фізична або юридична особа, який має намір придбати або придбав Товар, шляхом укладення публічного договору або іншого правочину;

2. Споживач - це будь-яка фізична або юридична особа, яка уклала договір купівлі-продажу з інтернет-магазином;

3. Цивільний кодекс - нормативно правовий акт законодавства Польщі виданий 23.04.1964 (Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r.);

4. Постанова– даний документ, який визначає загальні умови і правила продажу і надання електронних послуг на сайті інтернет-магазину royalfashion.com.ua;

5. Інтернет-Магазин (Магазин) - веб-сайт, розміщений за адресою www.royalfashion.com.ua, через який Клієнт може здійснювати Замовлення;

6. Товар – продукт представлений в інтернет-магазині;

7. Договір купівлі-продажу - це договір передбачений Цивільним Кодексом Польщі, укладений між ТзОВ "Royal Fashion Vipol" та Клієнтом, з використанням інтернет-магазину www.royalfashion.com.ua;

8. Замовлення - це вираження волі клієнта, спрямоване безпосередньо на укладення Договору купівлі-продажу, із зазначенням виду та кількості товарів.

9. Закон про захист прав споживачів - це нормативно правовий акт Польщі (Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827))

9. Закон про надання інтернет послуг - це нормативно правовий акт Польщі (Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.))

II. Загальні положення

1. Дана Постанова встановлює правила користування Інтернет-магазином, доступним за веб-адресою www.royalfashion.com.ua

2. Дана Постанова є постановою, яка передбачена в положеннях Закону про надання інтернет послуг.

3. Інтернет-магазином royalfashion.com.ua, який знаходиться за веб-адресою www.royalfashion.com.ua, керує товариство з обмеженою відповідальністю Royal Fashion Vipol, алеї Єрозолімські буд. 214, м.Варшава (Aleje Jerozolimskie 214, 02-486 Warzsawa, NIP: 5223103395, REGON: 368499313), внесена до Реєстру підприємців (Польщі) за номером 0000700112.

4. Дані положення визначають:

- правила реєстрації та використання облікового запису в рамках інтернет-магазину;

- умови та правила здійснення замовлення на веб-сайті;

- правила укладання договорів купівлі-продажу із використанням послуг, що надаються на Інтернет-Магазині.

5. Використання Інтернет-магазину можливо за допомогою: настільного або портативного комп'ютера, смартфона або планшета з доступом до Інтернету.

6. royalfashion.com.ua залишає за собою право обмежити надання послуг клієнту в Інтернет-Магазині. У цьому випадку потенційні клієнти будуть повідомлені про вищезазначене.

7. Клієнти можуть отримати доступ до цієї Постанови у будь-який час за посиланням на домашній сторінці www.royalfashion.com.ua.

III. Правила користування Iнтернет-Mагазином

1. Реєстрація в Інтернет-магазині не обов’язкова. Клієнт може оформити замовлення без реєстрації, прочитавши та прийнявши дану Постанову.

Реєстрація відбувається шляхом заповнення реєстраційної форми, та прийняттям правил користування сайтом.

Обов'язковою умовою реєстрації є надання згоди на положення Постанови та надання персональних даних, позначених як обов'язкові.

royalfashion.com.ua може позбавити Клієнта права користуватися Інтернет-Магазином, а також обмежити його доступ до частини або всіх ресурсів Інтернет-Магазину, у разі порушення Клієнтом положень, зокрема, коли Клієнт:

- подав під час реєстрації в Інтернет-Магазині неправдиві, не точні або застарілі дані, які вводять в оману або порушують права третіх осіб;

- порушив права третіх осіб в тому числі клієнтів інтернет-магазину,

- здійснював дію, яка буде визнана royalfashion.com.ua такою, яка є не правомірною, або яка завдає шкоди доброї репутації royalfashion.com.ua.

Клієнт, який позбавлений ​​права користуватися Інтернет-Магазином, не має права зареєструватися знову без попередньої згоди від royalfashion.com.ua

2. З метою забезпечення безпеки передачі повідомлень та приватних даних в зв'язку з наданими послугами в рамах інтернет-магазину, інтернет-магазин вживає технічних та організаційних заходів, задля запобігання розповсюдженню або ж зміни персональних даних сторонніми особома.

3. Клієнт зобов'язаний:

- не передавати заборонений законом контенту. Наприклад: контент, що пропагує насильство, наклепу або порушенню особистих прав особи;

- використовувати Інтернет-Магазин таким чином, який не перешкоджає його роботі, зокрема, через використання конкретного програмного забезпечення чи пристроїв;

- не виконувати дії з розміщенням або надсиланням небажаної інформації (спаму);

- використовувати інтернет-магазин таким чином, який би не створював не зручностей для інших відвідувачів royalfashion.com.ua, а також для royalfashion.com.ua;

- використовувати змісту сайту лише у власних приватних потребах без порушення авторського права,

IV. Порядок укладення Договору купівлі-продажу

1. Для укладення Договору купівлі-продажу через Інтернет-Магазин потрібно перейти на веб-сайт www.royalfashion.com.ua та вибрати Товар, згідно інформації та вказівок які відображаються Клієнту на веб-сайті.

2. Вибір Товару здійснюється шляхом додавання його у кошик.

3. Під час замовлення - до моменту натиснення кнопки підтвердження замовлення - Клієнт має можливість вносити зміни. Цьому сприятимуть підказки на веб-сайті.

4. Після того, як Клієнт, надав усі необхідні дані, буде показано короткий зміст Замовлення. Короткий зміст міститиме опис обраних товарів та послуг, загальну ціну та всі інші витрати.

5. Для того щоб підтвердити замовлення потрібно погодитись з Постановою Інтернет-Магазину, а також натиснути кнопку замовлення.

6. Інформація про Товари, що представленні в Інтернет-Магазині, є пропозицією. Відправлення Замовлення Клієнту є ​​вираженням бажання укласти Договір купівлі-продажу з royalfashion.com.ua. Договір трактується як укладений, коли Замовлення Клієнта отримано ІТ-системою Інтернет-Магазину. Після укладення договору Купівлі-Продажу Клієнт отримує електронний лист підтвердження Замовлення.

7. Клієнт може ознайомитись з Постановою в будь-який час перейшовши в розділ Правила сайту.

Доступ до даних замовлення, відбувається за допомогою електронної пошти. Замовлення можна побачити після входу в свій обліковий запис.

8. Інтернет-Магазин залишає за собою право анолювання замовлення частково або повністю якщо не вдається сконтактуватись з клієнтом протягом 3 робочих днів від дати здійснення замовлення.

V. Доставка

1. Доставка товарів відбувається в межах Польщі та України за вказаним Клієнтом адресом під час замовлення.

2. Доставка відбувається за допомогою кур'єрських служб обраних під час здійснення замовлення.

Є можливість забрати товари особисто з нашого магазина. Детальнішу інформацію можна отримати написавши нам на електронну поштову скриньку kontakt@royalfashion.com.ua

3. Термін реалізації замовлення складає 2-5 дні робочі від дня складення замовлення Клієнтом в Інтернет-Магазині.

4. Пошкодження товару в процесі доставки:

Наш магазин завжди несе ризик випадкового пошкодження або втрати товару під час реалізації доставки. Якщо товар буде доставлений з очевидними пошкодженнями які відбулись під час перевезення наполегливо просимо про повідомлення даного випадку кур'єру та зв'язатись з нами. Затримка в поданні даної рекламації не обмежує Ваше право на рекламацію, зокрема, на отримання гарантії за пошкоджений товар. Швидка реакція на помічені пошкодження товару, спричинені під час транспортування, допомагає нам в ретельному виборі кур'єрської служби та урегулювання питання з страховими фірмами.

VI. Ціни та способи оплати

1. Ціни на товари наведені в гривнях, включаючи ПДВ та митний збір.

2. Клієнт має можливість здійснити оплату при отримані товару.

VII. Розірвання договору Купівлі-Продажу

1. Клієнту який є також Споживачем надається право на повернення товару в терміні до 365 днів від моменту покупки.

2. Щоб повернути товар потрібно вислати запит на електронну скриньку: kontakt@royalfashion.com.ua або скористатись з анкети повернення.

3. Здійснюючи повернення, заповніть анкету повернення товару (усі поля обов'язкові).

4. Щоб скористатись даною можливістю потрібно надіслати інформацію з проханням повернення товару як зазначено в пункті 2.

5. Вищезазначеним правом не можуть скористатися особи, які купують даний товар у зв'язку з їх підприємницькою діяльністю та додатково вимагають накладну з ПДВ.

6. Залишаємо за собою право відмовити у повернені платежу, поки не отримаємо товар або поки не отримаємо підтвердження про відправлення його назад.

7. Повернення товару належної якості можливе лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і носіння, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки та ярликів), а також з поданням цілі повернення.

8. В пакунку з поверненим товаром повинно знаходитись заповнений бланк повернення, а також чек підтвердження платежу.

9. У разі не відповідності розміру устілки взуття та подання рекламації Замовник зобов’язаний пред'явити документ про вимірювання стопи, проведений відповідно до інструкцій на картці товару. Документ слід надіслати на електронну адресу: kontakt@royalfashion.com.ua

10. Повернення товару відбувається за рахунок Клієнта.


Наслідки розірвання договору купівлі-продажу

У випадку розірвання договору купівлі-продажу відбувається повернення коштів Клієнту, включаючи витрати на доставку (крім додаткових витрат, спричинених обраним вами способом доставки, окрім найдешевшого звичайного способу доставки, запропонованого нами), не пізніше 14 днів з дня, коли було складено звернення. Відшкодування буде здійснено за допомогою банківського переказу на номер рахунку, вказаний у анкеті повернення, або повернення на баланс клієнта в Інтернет-Магазині; якщо номер банківського рахунку не вказаний, сума буде повернута на баланс клієнта в Інтернет-Магазині.

VIII. Рекламація на товар

Стосується Клієнта який є Споживачем:

Ми зобов'язуємося надати товар без пошкоджень.

Рекламації можна зголошувати:

- за допомогою електронної пошти на адрес: reklamacje@royalfashion.com.ua.

- або за допомогою форми яка знаходиться на сторінці магазину.

У разі здійснення гарантійних прав - ви зобов’язані будете доставити нам бракований товар за поштовою адресою:

Sklep Royalfashion.pl
Aleja Krakowska 163 Hala 1
05-552 Łazy, Mazowieckie
Nr.tel.: +48 22 247 21 97

Ми зобов'язуємось відповісти на рекламацію протягом 14 днів з дати її подання.

Рекламація не розглядається з причин:

різниця у вигляді замовленого та отриманого товару, що виникло по причині параметрів монітора клієнта, зокрема в різниці кольорів та відтінків; повзунки та кріплення; сліди клею; природний знос взуття (наприклад, підошва, підбори, підкладка); дрібні пошкодження механічні під час виробництва (потертості); пошкодження, спричинені неправильним приляганням взуття до стопи та неправильним використанням та зберіганням. Використання взуття у сніжні, вологі зимові умови може призвести до відклеювання підошви; явні дефекти, помітні під час отримання пакета, і не повідомлені негайно після їх знаходження; підошви та підбори, наприклад, розтріскування внаслідок зносу; декоративні елементи, наприклад, пряжки, ґудзики, гумки; знебарвлення; замочування.

IX. Додаткова гарантія під час продажу товарів в магазині

royalfashion.com.ua не є виробником товарів і не надає додаткових гарантій на продану продукцію. Виробник може нести відповідальність за гарантію проданих Товарів за умов та терміну, зазначених у гарантійному талоні. Якщо гарантійний документ передбачає таку можливість, Замовник може також подати свої вимоги за гарантією безпосередньо до уповноваженого сервісного центру, адреса якого знаходиться в гарантійному талоні. Гарантія не виключає, не обмежує та не припиняє права Клієнта, що випливають із положень щодо гарантії на дефекти проданих товарів.

X. Рекламація щодо надання інтернет послуг

1. royalfashion.com.ua вживає заходів для забезпечення коректної роботи Інтернет-магазину згідно з сучасними вимогами, і зобов'язується в найкоротші терміни усунути будь-які порушення, про які повідомили клієнти.

2. Замовник може повідомити нас про будь-які порушення або перебої в роботі веб-сайту Інтернет-Магазину. Про порушення в роботі магазину слід повідомити в електронному вигляді за адресою: kontakt@royalfashion.com.ua

3. У рекламації щодо порушень, пов’язаних із функціонуванням веб-сайту Інтернет-магазину, вкажіть, будь ласка, тип та дату виникнення порушення.

4. Відповідь на скаргу надійде до 14 днів з дати її подання.

XI. Захист персональних даних

1. У зв'язку з початком застосування від 25 травня 2018 року т.зв. «GDPR (ЗРЗД)», тобто Постанови Європейського парламенту і Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року «Про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних та про вільне переміщення таких даних» і скасування Директиви 95/46/EC (Загальне положення про захист даних), ми хочемо надати Вам інформацію про обробку персональних даних у зв'язку з використанням веб-сайту магазину royalfashion.com.ua. Нам також необхідно отримати Вашу згоду на використання деяких файлів cookies.

2.Адміністратором персональних даних є ТзОВ "Royal Fashion Vipol" (Aleje Jerozolimskie 214 02-486 Warszawa e-mail: admin@royalfashion.pl). В питаннях пов'язаних з Вашими персональними даним просимо контактувати за номером телефону +38 044 2211753, або за допомогою електронної пошти: kontakt@royalfashion.com.pl.

3. Сайт використовує файли cookies, тому щоразу, коли Ви заходите на наш сайт, ми збираємо дані, що охоплюють Ваш унікальний ідентифікатор. До моменту, поки Ви не створите обліковий запис на сайті, не зробите покупки без реєстрації або не використаєте іншу форму, доступну на сайті, ми не зможемо встановити Вашу особу.

4. Ми використовуємо файли cookies для:

  • проведення досліджень, пов'язаних з переміщенням користувачів на Сайті;
  • підтримки сеансу після входу в систему, щоб Вам не доводилося повторно вводити Ваші дані для входу після переходу на окремі підсторінки;
  • адаптації контенту, представленого на сайті, до Ваших вподобань;
  • ретаргетингу нашої реклами, тобто надання Вам контенту про нас в рекламних мережах.
Для проведення аналізу, пов'язаного з переміщенням Користувачів, ми використовуємо інструмент Google Analytics, що надається компанією Google Ilc. з місцезнаходженням у США (далі «Google»). Google не отримуватиме доступу до жодних інших даних, які дозволять йому встановити Вашу особу

5. Підставою для обробки у випадку використання файлів cookies для аналізу активності Користувачів, підтримки сесії, адаптації контенту, представленого на сайті, до Ваших вподобань, є стаття 6 ч. 1 п. в GDPR (ЗРЗД). Наш законний інтерес полягає у забезпеченні оптимізації та покращенні функціональності магазину, підвищенні привабливості нашої пропозиції, а також у забезпеченні можливості адаптувати пропозицію магазину до вподобань клієнтів магазину. Підставою для обробки у випадку використання файлів cookies для ретаргетингу реклам є ст. 6 ч. 1 п. в GDPR (ЗРЗД), тобто Ваша згода, яку Ви надаєте, авторизуючись на веб-сайті без зміни налаштувань веб-браузера.

6. Одержувачами Ваших персональних даних є: суб’єкт, який надає нам інструменти для аналізу активності користувачів, рекламні мережі, з якими ми співпрацюємо, суб’єкти, які надають нам доступ до своїх серверів. Однак, ці суб’єкти не отримують даних, які дозволять їм встановити Вашу особу.

7. Ви маєте право на доступ до своїх персональних даних, право виправляти їх та видаляти, а також право вимагати обмеження обробки. Якщо обробка здійснюється на підставі наших законних інтересів, Ви також можете заперечувати проти обробки даних (включаючи профілювання) з причин, пов'язаних із Вашою особливою ситуацією.

XII. Кінцеве положення

1. Відповідно до Закону України "Про Міжнародне приватне право" Статті 44 п.1 до договору купівлі-продажу з іноземним елементом застосовується право країни продавця. Тобто, для врегулювання будь яких спорів буде використовуватись законодавство Польщі як країни продавця.

Copyright © 2016-2020 www.royalfashion.com.ua


IdoSell Trusted Reviews
4.69 / 5.00 1071 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2020-11-23
Thank you so much! I liked everything very much, the package arrived quickly, the quality is excellent! see you soon!
2020-12-02
Все понравилось
Ця сторінка використовує файли cookie згідно до положення Політики Cookies. Ви можете визначити умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму веб-браузері.
Close
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel