Choose your language
and country
російська
українська

Відступ від договору / інструкції повернення

Згідно закону покупець має 14-денне право відмовитися від товару (інструкції щодо відмови можна знайти нижче).
Однак у нашому магазині в вас є до 365 днів з дати покупки, щоб повернути товар! Повернення товару, належної якості, можливе лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і носіння, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки та ярликів). Право на повернення втрачає силу через 365 днів з дати замовлення.

Покрокова інструкція

1. Заповніть форму відступу від договору

Завантажити форму повернення

Якщо бажаєте відступити від договору лише на один товар (з багатьох товарів придбаних на один чек) у формі необхідно вказати код повернутого товару.

2. Приготуйте посилку з товарами які бажаєте повернути.

Добре запакуйте товар до пакунку. Долучіть необхідні документи повернення.

3. Відправте нам пакунок на адрес зазначений в формі повернення (пункт 1).

Що відбувається після відправки товару:

  • Ви відправляючи повернення отримуєте Номер ТТН повернення який відображається в Вашому особистому кабінеті Нової Пошти. Там же простежується шлях посилки (відправлена ​​/ на сортувальному центрі / в дорозі / в відділенні одержувача / отримана). Після 3-го дня перебування посилки у відділенні одержувача Вам може надійти СМС від Нової Пошти про те, що посилка знаходиться вже 3-й (4-й) день у відділенні. Смс носить інформативний характер!
  • Термін безкоштовного зберігання посилки у відділенні Нової Пошти - 7 днів. Далі нараховується плата за зберігання посилки.
  • Забір посилок з Нової Пошти нашим кур'єм, який доставить пізніше повернення на наш склад, відбувається по вівторках і п'ятницях. У будь-якому випадку посилка забирається максимум на 4-5 день.
  • На Укрпошта СМС надходить лише при отриманні посилки куррьєрською службою. Відстежувати місцезнаходження повернення Ви можете на сайті УП в розділі «трекінг посилки»
  • Телефон зазначеного в формі повернень не є гарячою лінією компанії. А служить для прив'язки компанії Скай Логістика за телефонним номером на Новій Пошті і Укрпошта.
  • За цим номером включений Viber. У тому числі і для відправників / одержувачів повернень. Спілкування з фізособами ведеться в режимі онлайн повідомлень.УВАГА:

ВИТРАТИ НА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ПОКРИВАЄ КЛІЄНТ.

Після перевірки надісланого Вами повернення кошти повертаються до 40 робочих днів на поданий банківський рахунок зазначений в формі або ж на рахунок клієнта в інтернет-магазині royalfashion.com.ua

Доставка повернутих товарі на наші склади триває від 5 до 15 днів.

Ми залишаємо за собою право не забирати посилку в тому разі якщо вона надіслана до іншого поштового відділення, також якщо вона надіслана накладеним платежем.Якщо Вам необхідна допомога напишіть нам:

mail: info@royalfashion.com.ua

Бажаємо вдалих покупок!IdoSell Trusted Reviews
4.71 / 5.00 8194 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2020-12-01
I am satisfied ! Everything is good! thanks!
2020-12-02
Все понравилось

Ця сторінка використовує файли cookie

Ви можете ознайомитись з Політикою конфеденційності

Close
pixel