Royalfashion Жіночі платформені кросівки з декором Simbes
Підсвічені параметриДетальна інформація про продуктГарантіяОпис продуктуVideoЗавантаженняВідгук на продуктЗзадати питанняЗ нашого блогуПитання
- Жіночі кросівки з еко-шкіри на платформі. Модель на шнурівці з еко-шкіряною устілкою. Взуття має декорації на шнурках. Ідеально підходить для створення стильних образів!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Декор на верху знімний.
УВАГА!
- Перед замовленням перевіряйте таблицю розмірів.
- У відділеннях Укрпошти не має можливості попередньо розпакувати посилку. Це саме стосуєтсья доставки кур'єром Укрпошти.
- У випадку перевищення суми замовлення більше ніж на 150 EUR будуть нараховані митні збори + ПДВ. Детальніше тут Доставка
- Повернуті товари повині мати всі оригінальні маркування, зокрема непошкоджені етикетки та ярлики, з якими Продавець надав товар, і бути в оригінальній, неушкодженій упаковці, якщо така упаковка була надана.
- Взуття може мати мінімальні сліди клею або іншої сировини, що використовується у виробництві взуття. Таке взуття не підлягає рекламації.
Бренд
Символ
C3005 WH-GOLD B
Серія
Колір
білий
Матеріал
екологічна шкіра
Тип підборів
Платформа
Стан взуття
Новий
Устілка
Штучна шкіра
висота підошви
4,5 см
Стать
Жіночий
Колекція
Весна
Літо
Осінь
Надіслати відгук
Ззадати питання
Розмір 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
CM | |||||
22,8 | |||||
Розмір 37 | |||||
CM | |||||
23,5 | |||||
Розмір 38 | |||||
CM | |||||
24,2 | |||||
Розмір 39 | |||||
CM | |||||
25 | |||||
Розмір 40 | |||||
CM | |||||
25,8 | |||||
Розмір 41 | |||||
CM | |||||
26,3 |